У карантинному відділі спеціалізованої дитячої лікарні "Охматдит", де зберігають прострочені препарати, були знайдені документи, що підтверджують закупівлю ліків з малим терміном придатності та/або прострочених ліків.

Цю інформацію повідомляє Pharma.

У документі нібито зафіксовано відповідь керівництва Міністерства охорони здоров'я до структури під назвою "Краун Ейджентс Лімітед" (приватне закупівельну агентство Crown Agents). Кожна - підписана Уляною Супрун.

У документі йдеться про критичну ситуацію з медикаментами для дітей з онкологічними та гематологічними захворюваннями. Враховуючи цей фактор, Моз нібито дозволяє поставку препаратів з меншим, ніж на 75% терміном придатності.

Моз цю інформацію поки ніяк не коментує.

Популярні новини зараз
Екстрасенс Макс Гордєєв передбачив долю Запорізької АЕС, яку замінували окупанти Головне за 9 серпня: "бавовна" у Криму від ЗСУ, дефіцит кавунів, рознос Єгорової від Сумської та неадекватна росіянка в Австрії Стало відомо, чому Медведєв заливає очі алкоголем: путін зламав психіку 14-річна донька Євгена Кошового з "Кварталу 95" налякала сумним виглядом та закликала не мовчати: "Приговорили до страти"
Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", глава Міністерства охорони здоров'я України Уляна Супрун порадила українцям, які хочуть позбутися від звички палити, відмовитися в тому числі і від популярних і модних нині електронних сигарет.

Про це Супрун присвятила пост на сторінці в Facebook.

"Вчені кажуть, що дим електронної сигарети може бути канцерогеном і збільшує ризики захворювань серця, раку легенів, може привести до запалення легень та збільшує ризики розвитку хронічного обструктивного захворювання легень", - написала вона.

Також портал повідомляв про те, що виконуюча обов'язки голови Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла про популярному міфові про гомосексуальність, який для багатьох вважається чимось з ряду геть, хоча наука давно довела його природність.

"Сьогодні ми повинні руйнувати міфи і стереотипи, які вже давно були спростовані наукою. Наприклад, що гомосексуальність - це хвороба", - написала Супрун на своїй сторінці в Facebook.

Вона підкреслила також, що гомосексуальна поведінка зустрічається у 1500 видів тварин - від комах до ссавців, а сексуальна орієнтація людини формується не через її способу життя, оточення або характеру, а ще до народження.