У рейтингу щастя Україна опинилася на 132 місці, в компанії африканських країн.

Варто відзначити, що в порівнянні з минулим роком, Україна скотилася на 9 позицій. Рейтинг найщасливіших країн щорічно складає Мережа Організації Об'єднаних Націй з питань сталого розвитку. Експерти оцінюють такі фактори життя в кожній країні: ВВП на душу населення, кількість здорових років очікуваної тривалості життя, соціальна підтримка (може на неї розраховувати в разі проблем), довіру (рівень і сприйняття корупції в уряді та бізнесі), свобода в прийнятті життєвих рішень і благонадійність.

У першій п'ятірці розташувалися країни Північної Європи: Норвегія, Данія, Ісландія, Швейцарія і Фінляндія. При цьому раніше Норвегія займала четверте місце, а зараз в лідерах списку.

Подібні позиції пояснюються високим рівнем особистої свободи громадян. Підтримкою громадян з боку держави, зниженням рівня корупції. І це при тому, що, наприклад, в США, доходи на душу населення вище - $53,000 проти $47,000.

Популярні новини зараз
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Показати ще

З 155 країн Україна займає 132 місце. Найгірше у нас довіру до влади і корупція. Погана особиста свобода, і благодійність. Трохи краща ситуація з соціальною допомогою.

Сусіди України займають позиції значно краще, що вельми показово. Так, Словаччина, Польща і Росія опинилися в ТОП-50 "щасливого" рейтингу. 56-е і 57-е місця розділили між собою Молдова і Румунія. Білорусь займає 67-у позицію. В першу половину списку "влізла" і Угорщина, зайнявши 75-е місце.

Корупція в Україні.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що незважаючи на те, що в Україні вже давно працюють окремі органи, які повинні розглядати корупційні справи (зокрема, НАБУ і САП), чиновники досі не проти заробити зайвих грошенят, яких, судячи по деклараціях, і так вистачає.