Міський голова Харкова Геннадій Кернес давно відомий своїм багатим словниковим запасом, у тому числі й нецензурної лексики. Його запис передвиборної промови з екс-мером Михайлом Добкіним у 2011 році вже давно став історією та розійшовся на цитати.

Проте під час шістнадцятої сесії Харківської міської ради VII скликання Геннадій Адольфович продемонстрував, що і сьогодні майстерно володіє обсценною лексикою.

Це сталося в той момент, коли один з опозиційних депутатів, виступаючи перед присутніми, активно та емоційно критикував роботу міського голови.

"Дуже прикро за міськраду, яка стала засобом маніпуляцій волі однієї людини. Хочемо ставимо на голосування, хочемо не ставимо ", - обурювався спікер.

У свою чергу на обличчі Кернеса ясно читалася нудьга. В один з моментів він зітхнув і тихо промовив: "ох бл ...". Включений мікрофон дозволив почути ці слова усьому залу.

Популярні новини зараз
Нові ліміти споживання електрики: які зміни запровадили в Україні з 8 лютого Пенсіонери можуть отримати надбавку 500 грн після індексації: кому взагалі не пощастить Українцям подарують один день повністю зі світлом: чекати лишилося недовго Розоримося не лише на яйцях: у лютому значно подорожчали популярні продукти
Показати ще

Дивіться: Реакція Кернеса на виступ опозиційного депутата

Знаючі люди кажуть, мер не гребує міцним слівцем і часто дозволяє собі нецензурну лайку, але не завжди вона потрапляє на запис.

Дивіться: Знаменитий запис промови екс-мера Харкова Михайла Добкіна

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", минулого місяця під час засідання Харківської міськради охорона виштовхала із зали колишнього депутата Андрія Лесика.