Кока-колу прийнято "не любити". Однак купувати і пити цей напій все одно продовжують буквально всі. Особливу повагу до солодкої газованої води проявляють діти і підлітки.

В європейських країнах кока-колу вважають хорошим засобом від болю в животі і дають навіть маленьким дітям.

То чи справді цей напій такий шкідливий, як часто пишуть, і чи можна давати Кока-колу дитині? На це запитання відповів доктор Комаровський.

За словами лікаря, тривалість життя європейців доводить, що Кока-кола впливає на здоров'я скоріше благотворно. Сам же Комаровський не бачить в колі нічого поганого.

"Єдиний її недолік, на якому важливо акцентувати увагу - це величезна кількість глюкози.
Випивши колу, дитина отримує ударну дозу швидких вуглеводів, і цю енергію обов'язково потрібно витратити. Тому перш, ніж купувати дитині Кока-колу, потрібно переконатися, що найближчим часом він "витратить" отриманий заряд енергії. Дітям же із зайвою вагою Кока-колу краще не пити зі зрозумілих причин", - говорить лікар.

Комаровський зазначає, що коли у хворої дитини ацетонемічний стан і немає можливості повноцінно поїсти, Кока-кола може бути корисною.

Популярні новини зараз

Ощадбанк заявив про знищення карт українців: "Було прийнято рішення про призупинення"

Володарка найбільших сідниць у світі потрясла своїм добром перед камерою: "Чорт забирай, оце дупа"

"Холостяк" Заливако роздягнув учасницю на першій же зустрічі: "Не встигла схуднути"

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

"Природно, препарати для пероральної регідратації нададуть більш помітний ефект. Але дитина, яка і так перебуває в стресі через хворобу, може просто відмовитися від несмачних ліків, а ось Кока-колу вип'є із задоволенням. При підвищенні рівня ацетону Кока-кола навіть може стати ліками, завдяки яким вдасться уникнути госпіталізації ", - каже лікар.

Резюмуючи, можна сказати, що якщо дитина досить активна, то Кока-колу їй пити можна. Ну а завдання батьків - обмежувати споживання цього напою до розумних меж.

Як повідомляв портал "Знай.ua", відомий педіатр Євген Комаровський розповів, як правильно зміцнювати імунітет дітей.