Українська армія поступово відроджується й зміцнюється, а в ній несуть службу воїни, якими пишається вся країна. Одним з найкращих підрозділів у лавах ЗСУ – це морська піхота, яка вважається елітою війська.

У всій красі морпіхів можна було побачити під час військового параду з нагоди святкування 26-ї річниці Дня Незалежності. Бійці вийшли на головну вулицю Києва у повному спорядженні та у оновленому однострої.

Народження регулярної української морської піхоти сучасного зразка припадає на 1918 рік, на час існування Української Держави під керівництвом гетьмана Павла Скоропадського. Бійці мали охороняти протяжну берегову лінію по Чорному і Азовському морях. 15 липня 1918 відповідно до указу Скоропадського Морська піхота отримала встановлений ​​формений одяг з чорним кантом навколо погонів і якоря на них.

За часів сучасної України морпіхі відіграють важливу значення у обороні країни. Пріоритетними завданнями для них є миротворча діяльність, боротьба з терористичними формуваннями, а також ведення військових дій на своїй території та відсіч агресії з боку противника.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, українські морпіхи показали найвищий рівень майстерності під час міжнародних навчань НАТО.

Популярні новини зараз

Разумков показав красуню-дружину, з якою живе вже 17 років: "Я тебе дуже кохаю, спасибі за малюків"

Ніна Матвієнко приголомшила спогадами про дитинство і батьків: "Ненавиділа, говорила з могилами"

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" показав найдивовижніші місця України: "Пишаємося!"

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

Показати ще