Силовики затримали громадянку України, яка незаконно організовувала збір підписів на території тимчасово окупованого Криму на підтримку висунення президента РФ Володимира Путіна на виборах.

На своїй сторінці в Facebook генеральний прокурор України Юрій Луценко написав:"Сьогодні на КПВВ "Чонгар" в рамках кримінального провадження за фактом вчинення державної зради, Головним управлінням СБвВ АР Крим та м. Севастополі (з місцем дислокації в р. Херсон) за процесуального керівництва прокуратури АР Крим затримана громадянка України, яка діючи в інтересах Російської Федерації, а також неурядової всеросійської громадської організації "Волонтери Перемоги", будучи довіреною особою кандидата в Президенти Російської Федерації Путіна В.В., незаконно організувала і проводила на тимчасово окупованій території АР Кр їм і м. Севастополь збір підписів на підтримку висування Путіна Ст. Ст. кандидатом на пост Президента Російської Федерації на виборах 2018 року".

Сьогодні на КПВВ «Чонгар» в рамках кримінального провадження за фактом вчинення державної зради, Головним управлінням...

Posted by Юрій Луценко on Monday, 23 April 2018
Він зазначив, що згідно з Федеральним законом "Про вибори Президента Російської Федерації", збір підписів на підтримку висування кандидата є офіційною та обов'язковою процедурою підготовки до виборів керівника РФ.

"Таким чином, дана громадянка України, беручи участь в офіційній процедурі підготовки до незаконного проведення на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополь виборів президента РФ, надала сприяння Російської Федерації і неурядової всеросійської громадської організації "Волонтери Перемоги" у проведенні підривної діяльності проти України на шкоду її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності", – підкреслив Луценко.

Популярні новини зараз
Пропитий сепаратист Олег Царьов більше не зміг приховувати правду від народу: путін "знищив" усіх чоловіків Донбасу Олександр Еллерт із "Холостячки" замкнувся в телефонній будці з Андрієм Рибаком і зробив йому приємно: "Від душі" Екстрасенс Макс Гордєєв передбачив долю Запорізької АЕС, яку замінували окупанти Трагедія сестри зрадниці Наташі Корольової, яка показала, як не продатись Москві
Показати ще

За його словами, жінці готується повідомлення про підозру, а також проводяться інші необхідні слідчі та процесуальні дії.

Як повідомляв портал "Знай.uа", вже колишній соліст Львівського національного театру опери та балету Микола Санжаревський, якого звинуватили у співпраці з проросійськими бойовиками, використовував розбещення 13-річної дівчини для отримання інформації про військову службу українських бійців на Донбасі.

Про це повідомив народний депутат України Антон Геращенко на своїй сторінці в Facebook, посилаючись на журналістку Олену Добровольську, яка проводила своє розслідування у цій справі.

Геращенко повідомив, що вже четвертий рік, як Санжаревський живе подвійним життям, сподіваючись про те, що ніхто не дізнається про те, що всі ці роки він був активним посібником російських спецслужб у справі інформаційної війни проти своєї Батьківщини.