Україна має право подати за злочин проти кримськотатарського народу в Міжнародний суд. Про це повідомляє Politeka, посилаючись на заяву журналіста Айдера Муждабаєва.

"Російські окупанти настільки тупі варвари, що навіть не соромляться "євроремонту" у Ханському палаці. Дебіли, руйнівники, нелюди, на своїх церквах купола міняйте на нові і хваліться. Україна повинна подати за цей злочин проти кримськотатарського народу в Міжнародний суд", — Муждабаєв опублікував у себе в Мережі пост.

Відзначимо, напередодні російські ЗМІ цитували головного архітектора палацу Рустема Умерова, який заявляв, що в Криму вперше проводять капітальні роботи в Ханському палаці в Бахчисараї. "Зокрема, у Ханській мечеті вперше за майже 300 років почали укладання нової черепиці замість старої", — сказав чиновник-окупант.

Фото палацу

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

Брежнєва на яхті показала, як відсвяткувала 58-річчя Меладзе: "Дізналися про трагедію"

Молодий патрульний загинув у ДТП на мотоциклі, сумує вся Україна: залишилася дружина і двоє дітей

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Фото палацу

На початку року українські власті закликали ЮНЕСКО врятувати Ханський палац у Бахчисараї від окупантів у Криму. У МЗС заявляли, що так звані "реставраційні роботи" несуть реальну загрозу знищенню історичної і культурної цінності цього пам'ятника. Зазначимо, що палац включено до попереднього списку для внесення до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО ще в 2003 році.

Разом із тим, кілька місяців тому стало відомо, що окупанти в Криму розпиляли на дрова балки Ханського палацу, які були у відмінному стані і ще довго могли прикрашати історичну будівлю.

Нагадаємо, Україні не варто витрачати час на військове звільнення окупованих територій Донецької та Луганської областей, а слід спрямувати свої сили на інтеграцію з Заходом.

"Військове звільнення Донбасу зараз зовсім не потрібно, тому що, безумовно, рано чи пізно весь Донбас і Крим будуть знову українськими. І не треба зараз провокувати Росію, яка, звичайно, буде цьому рада, бо військова дія з однієї сторони означає військову протидію з іншого боку", — переконаний історик.

За словами експерта, якщо Україна стане ініціатором воєнного конфлікту з Росією, то залишиться без підтримки Заходу, який не є прихильником силового вирішення конфлікту на Донбасі.

Дивіться сюжет про Крим

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", окупанти заявили про самогубства в СІЗО.