Син депутата Київської обласної ради Миколи Швидкого Андрій продавав своїм знайомим за зниженою ціною автомобілі, які знаходилися на балансі Міністерства інфраструктури.

Як повідомляють журналісти програми "Грощі", Андрій представлявся своїм знайомим заступником одного з начальників департаменту міністерства і пропонував їм купити автомобілі за зниженою ціною.

Такі умови клієнтів дуже влаштовували і вони охоче купували не по одній, а по кілька машин. Максим Звягінцев купив відразу кілька машин: "Тобто три машини я взяв, три машини взяла сестра". Все обійшлося 800 тисяч гривень.

Олег Кашица купив три авто за 200 тисяч гривень. Олег Чумак також три авто за 312,4 тисячі. Таким ось чином аферист продав автомобілі двом десяткам своїх знайомих. На цьому він заробив близько 2 мільйоном гривень, однак покупці машини так і не побачили.

Після з'ясувалося, що Швидкий в міністерстві ніколи не працював. На нього завели кілька кримінальних справ. Близько трьох років він спокійно обманював людей і продовжує це робити надалі. В Оболонському райвідділі відмовилися коментувати подробиці провадження щодо Швидкого.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що журналістка Севгіль Мусаєва-Боровик в ефірі політичного шоу жорстко розкритикувала прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана за його півтора року роботи.