27 грудня до Києва повернулися не всі військовополонені, але в аеропорт "Бориспіль" приїхали родичі всіх ув'язнених бойовиками. Вони не були впевнені на сто відсотків, що їхні близькі люди звільнені в рамках масштабного обміну полоненими, пише "Апостроф".

Відзначається, що біля закритих воріт КПП з невеликою дорожньою сумкою очікували прибуття молодшого сержанта Романа Фурсова дружина Надія разом з матір'ю полоненого.

"Ми приїхали його зустрічати у Київ із Харкова просто навмання. Чиновники... нам ніхто нічого не сказав, але його друзі бачили, що він сидить в автобусі, розумієте? Він поранений, у нього поранення голови, плеча, запалення легенів... Ми чекаємо, що його першим і віддадуть. Звучала ж формула "всіх на всіх". Йому потрібне серйозне лікування. Ми дуже сподіваємося, що зустрінемо його сьогодні. Обов'язково зустрінемо", - повідомила Надія Фурсова.

Але, чоловіка жінки так і не дочекалися, його не виявилося серед звільнених.

"Я не знаю, що робити...", - сказала Фурсова.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський виступив з важливою заявою: "Всі кордони у бойову..."

Віктор Павлік розчулив кадрами з маленьким сином без Каті Репяхової: татусь зі стажем

Розлючена українка затримала літак через маску: "Душать нас намордниками"

Наталя Могилевська ошелешила формами в купальнику з глибоким декольте: "Неземна"

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, 28 грудня в аеропорту "Бориспіль" приземлилися літак Іл-76 і президентський борт Ан-148 з 74 звільненими громадянами України, яких утримували проти їхньої волі на непідконтрольних уряду територіях Донбасу.

Серед звільнених з полону - військовослужбовці Олександр Олійник, Олексій Кодьман, Олексій Кириченко, Олександр Калин, яких схопили бойовики в період з кінця 2014 по початок 2016 року під час важких бойових дій на фронті. Також серед звільнених були громадський активіст і волонтер Володимир Фомічов та науковець Ігор Козловський.