Як не дивно, але від поїздок Укрзалізницею пасажири не лише отримують негативні враження та масу обурення. Бувають і винятки. Іноді сервіс приємно дивує та все ж дає надію, що ми можемо мати хороше обслуговування у поїздах. Підтвердженням того став пост Юрій Катихіна на сторінці в Facebook.

Пасажир розповів про провідника поїзда "Львів - Херсон", який вразив не лише самого автора посту, а й інших користувачів своїм уважним ставленням до пасажирів.

"Поїзд "Львів - Херсон", 12 вагон. Такого ввічливого провідника я ще в житті не бачив: кожному допомагає вийти, приймає. До речі, бажає всього найкращого. У мене культурний шок. Шановні львів'яни, хто знає цього дядька, скажіть йому, що він кращий", - написав Юрій.

В мережі одразу прокоментували пост, зазначивши, що львівська команда провідників не тільки у його автора викликає захват.

Популярні новини зараз
СБУ під час обшуків знайшли у голови ДПС Києва $150 тисяч, 3 квартири та машини: мріяла про соболину шубу та Мальдіви СБУ проводить обшуки у Ігоря Коломойського: несплата митних платежів та розтрата Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити Кому за 70: всі пенсійні доплати, які мають отримувати українці цієї вікової категорії
Показати ще

"Це добре коли ми помічаємо таких людей".

"Трапилися і мені чемні, чуйні провідники у 80 поїзді Дніпро-Київ".

"Дуже приємно читати такі пости. Коли люди гарно виконують свою роботу, а інші їм щиро дякують"

"Приємно читати такі пости, бо останнім часом, читаючи новини, пости, переглядаючи ТВ, складається враження, що в нашій країні тільки негатив. А може то нам намагаються вселити?".

"Який пан такий крам, проїхатись москва- воркута то є хард".

"Професійність на залізниці трохи покращилася...".

"Окрема дяка автору посту, скільком цей провідник чи інші залізничники допомогли, але подяки ми зустрічаємо рідко", - пишуть користувачі.

Дивіться: Очільник "Укрзалізниці" Євген Кравцов відповів на запитання українців

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", "Укрзалізниця" підняла тарифи. З 1 червня квитки на всі поїзди здорожчали на 6% через настання літнього сезону. Про це відомство попереджало ще з початку 2018 року.

Раніше "Укрзалізниця" повідомляла, що проіндексує тарифи в два етапи. До кінця року вартість послуг перевезення пасажирів зросте до 12%. Піднімаючи тарифи, "Укрзалізниця" враховувала конкуренцію з автобусними перевезеннями.

А згодом перевізник планує підвищити ціни на квитки на 25%.