Для "Київтеплоенерго" пропонують встановити тариф на відпуск електроенергії 182,91 копійок/1 кВт (без ПДВ). За цим тарифом КП буде продавати електроенергію оптовому покупцю ДП "Енергоринок".

Тариф на виробництво тепла і гарячої води для населення - 784,58 грн за 1 Гкал (без ПДВ); для релігійних організацій - 477,19 гривень за 1 Гкал (без ПДВ); для державних і місцевих бюджетних організацій - 1187,20 гривень за 1 Гкал (без ПДВ); іншим споживачам - за 1186,56 гривень за 1 Гкал (без ПДВ).

Що стосується заводу "Енергія", який також виробляє тепло для міста, міська рада повинна прийняти рішення про використання земельної ділянки, на якій він розташований. Після чого пакет документів подадуть в НКРЭКУ.

Нагадаємо, з 31 грудня 2017 року тариф на централізоване опалення для населення в Києві - 1355,83 гривень за 1 Гкал (з ПДВ), або 31,55 гривня за 1 кв. м (з ПДВ) для будинків без приладів обліку.

Популярні новини зараз
Готуйте гаманці: скільки доведеться платити за електрику та газ з 1 травня Які електроприлади "тягнуть" найбільше - зараз це дуже важливо знати Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку Українцям виплатять по 10 800 гривень на особу: хто отримає нову допомогу
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", тариф на холодну воду, діючий в Україні, може знизитися, а може і підвищитися: все залежить від обраної компанії-постачальника.

Про це в ефірі українського каналу заявив Геннадій Рябцев - експерт з питань енергетики. Разом з тим він зазначив, що в Україні саме витратний принцип вирішує, яким буде тариф.

"Що стосується тарифу на воду, то тут потрібно розуміти, що у нас тарифи визначаються за витратним принципом. Тарифи, які розраховуються, жодним чином не самі стимулюють компанії до скорочення власних витрат. Водопостачання, водовідведення - не виняток", - заявив Рябцев.

"Ми бачимо, що тарифи ростуть. Більше того - вони будуть рости і надалі, поки витратний принцип їх визначення не буде замінений на стимулюючий", - зазначив експерт.

"Не тільки споживачі повинні скорочувати відповідні витрати, але і компанії, які надають відповідні послуги, повинні бути зацікавлені в скороченні витрат. А це буде можливо тільки тоді, коли почне працювати роздрібний ринок водопостачання. Я не кажу про паралельної каналізації або паралельних водогонах, проте, надання відповідних послуг можуть забезпечувати різні компанії. Це абсолютно реально і це може дозволити знизити тарифи", - підсумував він.