Сьогодні, 5 червня, в Київському районному суді Харкова продовжився розгляд справи про смертельну ДТП на Сумській, яка сталася 18 жовтня 2017 року.

Адвокат обвинуваченого Геннадія Дронова Сергій Перепелиця запросив на сьогоднішнє засідання свідка - лікаря, який проводив дослідження аналізів після аварії обвинуваченої Олени Зайцевої.

Доцент Медичної академії Олександр Чубенко розповів, що йому доставили для аналізу зразок сечі з маленькою частиною біологічної речовини.

"Зазначено було, що я повинен провести аналіз на наявність наркотичних речовин. Але кількість біоречовини була недостатньою. Тому проводилося тільки попереднє дослідження, а підтверджуючих досліджень проведено не було. По першому етапу робляться попередні висновки і якщо він позитивний (тобто в аналізах є наркотики), то необхідний другий етап. Попередньо я знайшов опіати. Далі я не зміг провести повний аналіз, адже потрібно було 30 мл речовини, а було всього 5 мл ", - сказав Чубенко.

Популярні новини зараз
"Чек залишився...": українців затримали німецькі копи за фальшиві гроші, валюту міняли у "Райффайзен банку" Молитва до святої Дарії, яку варто прочитати всім 1 квітня: "Господь Бог благословив тебе..." Гороскоп на квітень 2023 для всіх знаків Зодіаку: неприємні сюрпризи Овнів, нове кохання Водоліїв та скиглення Скорпіонів Кабмін вирішив, коли у школярів закінчиться навчальний рік – канікули влітку "під загрозою"
Показати ще

"На мою думку по аналізу можна сказати, що людина була в стані наркотичного сп'яніння. Мій висновок підтверджує факт наявності наркотичної речовини в сечі", - додав лікар-лаборант.

На питання адвокатів потерпілих і прокурора, "Чи підтверджуєте ви наявність опіатів у сечі Олени Зайцевої?" лікар на так і не зміг відповісти однозначно, оскільки аналіз не був закінчений.

Також у ході засідання стало відомо, що лікар-нарколог, яка брала аналізи у Зайцевої після аварії, звільнилася. Про це розповів прокурор у справі про смертельну ДТП.

"Зараз рано вирішувати, як і хто винен в тому, що на експертизу відправили недостатню кількість сечі. Про те, що лікар, яка відправила саме таку кількість сечі на дослідження на кафедру токсикології, звільнилася, - нам стало відомо тільки сьогодні ", - сказав прокурор Ігор Омельченко.

Був чітко складений висновок, який вказує на факт наявності опіатів, хоч це тільки попереднє дослідження, - вказала Лариса Матвєєва, адвокат сім'ї Берченко.

"Зазначена інформація чомусь не вплинула на складання обвинувального акта, потім вона не вплинула на суд, хоча всі докази в письмовому вигляді є. Цей факт може вплинути на сам вирок , так як є обтяжуючою обставиною. суд отримав адресу, реєстрацію і номер телефону того самого лікаря-нарколога, яка звільнилася з наркоцентру", - заявила захисниця.

Судом призначено наступне судове засідання на 20 червня.

Раніше "Знай.uа" писав про те, що у неділю, 3 червня, в Харкові на вулиці Ляпунова правоохоронці зупинили автомобіль BMW 320, який зупинився посеред тротуару, перегородивши прохід для пішоходів. За кермом виявився брат Олени Зайцевої, яка зараз проходить у справі смертельної ДТП в якості підозрюваної.