Фінансування програми "Доступне житло" в 56 разів менше, ніж витрати на Верховну Раду.

Про це пише в статті для ZN.UA голова правління Госмолодьжілья Сергій Кімнатний.

"Запит Госмолодьжілья на фінансування з держбюджету на 2018 р становить 1 млрд грн на програму" Доступне житло "і 865 млн грн - на програму довгострокового пільгового кредитування молодих сімей для придбання власного житла. В той же час поки що нам обіцяють фінансування житлових програм з бюджету держави тільки в обсягах, порівнянних з нинішніми. Це близько 30 млн грн, які ми найближчим часом через прозору процедуру спільно з Мінрегіоном направимо на користь людям", - пише автор. А якщо врахувати, що ці кошти розійдуться по всій Україні, то і взагалі вийде по бутерброду.

При цьому фінансування органів влади залишається на рівні. Як пишуть ЗМІ, в новому році може значно вирости фінансування апарату Верховної Ради - на третину, майже до 1,7 млрд грн, Державної судової адміністрації - наполовину, до 13,5 млрд, Верховного суду України - на 51,3%, до 1 , 6 млрд ... на 130%, в порівнянні з 2016 р, або на 9,53 млрд грн, можуть вирости витрати на фінансування обласних держадміністрацій.

Популярні новини зараз

Борщем не балують, одна червона ікра, сьомга та яловичина: чим годують нардепів у Раді

Леся Нікітюк влаштувала вечірку з двома чоловіками відразу: на столі текіла і борщ

Злодії обчистили квартиру киянки, поки вона була на кухні - "Ви нас топите!"

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Показати ще

Бюджет на 2018 рік.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що вже в наступному році українцям варто готуватися до суттєвих змін на валютному ринку - гривня поступово піде вниз, а долар навпаки почне стрімко дорожчати. Якщо проаналізувати проект бюджету на 2018 й, то стає очевидним: курс може наблизитися до показника в 30,1.