Активістка Femen Анжеліна Діаш, яка оголила груди під час зустрічі Петра Порошенка і Олександра Лукашенка, розповіла, що акцію в Адміністрації Президента організували, щоб зірвати зустріч глав держав і досадити білоруському президенту.

"Ми не можемо пробачити Лукашенку і його КГБшним псам викрадення наших активісток у Мінську 2011 року, куди вони приїхали підтримати білоруську опозицію. Ми стежили за новинами в інтернеті, побачили анонси і зрозуміли, що пропустити таке для нас - було б злочином", - цитує слова активістки ukranews.

Вона зазначила, що при затриманні насправді не пручалася, а просто підігравала на публіку.

"Спочатку мене винесли. Охоронець дуже сильно стискав мені рот рукою навіть після того, як виніс із залу. Він був такий великий чоловік і рукою закрив мені пів-обличчя. Потім мене на дві з половиною години закрили в кабінеті й увесь час викликали поліцію. Поліція чомусь їхала дві години. Першим до мене зайшов начальник охорони. Він сів переді мною і каже: "Ти ж гарна дівчина, навіщо тобі це потрібно? Адже ти нас усіх під монастир підвела". Вони всі були розгублені і боялися наслідків", - розповіла Анжеліна.

За її словами, під час акції Лукашенко, проти якого і була організована вся ця затія, навіть посміхнувся, а Порошенко - стояв із кам'яним обличчям.

Популярні новини зараз

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

"Найоголеніші" образи Тіни Кароль, від яких чоловіки божеволіють: не сховала нічого

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Показати ще

"Я не сумнівалася, що зможу це зробити. Коли розпочалася прес-конференція, мене як поштовхом викинуло перед камерами. Це сталося на самому початку, оскільки мета була - зірвати зустріч. Страшно не було, але дуже хотілося скоріше здійснити задумане. Прокричати, показати камерам напис", - додала дівчина.

Активістка зазначила, що охорона АП працювала занадто повільно.

Як повідомляв портал "Знай.ua", активістку Femen Анжеліну Діаш, яка влаштувала акцію протесту під час зустрічі президентів України та Білорусі в АП, суд відпустив під особисте зобов'язання. Крім того, дівчині доведеться здати закордонний паспорт.