Дехто все ще не може забути голі груди із закликом "Жыве Беларусь" в Адміністрації президента. Серед них і українська письменниця Оксана Забужко.

На сторінці у Facebook авторка вирішила просвітити підписників і розповісти, звідки взялися активістки Femen.

"Нагадаю, проект Фемен (образ "секс-працівниці з національними символами") - це технологія не ГБ, а ще давніша - царської охранки. Автором її вважається київський поліцмейстер Б. Ґюббенет, який 1879 р. (цитую за І.П.Білоконським), "борясь с украинским движением, <...> заставил всех проституток одеваться в национальный украинский костюм, который, таким образом, превращен был в признак разврата..."(с)", - написала Забужко.

Що стосується гасла, яке красувалося на тих самих оголених грудях активістки, то, за словами письменниці, для білорусів – це "такий самий національний символ, як "Пагоня" і біло-червоно-білий стяг".

"Так що Лубянка, випустивши на камери одну з "Ґюббенетових дівок", за одним заходом потролила і можливі незалежницькі амбіції "бацькі", і українську президентську охорону. Таке "бє-бє-бє" зробила обом", - підкреслила Забужко.

Популярні новини зараз

У грудні українцям піднімуть пенсії, старенькі затамували подих: кому перепаде надбавка

"Збільшила до 5 розміру?",- Ані Лорак блиснула розкішним бюстом в глибокому декольте

Подружка "радикала" Ляшка Огнєвіч розкинула шикарні ніжки: "Жадно і хтиво проникну"

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Показати ще

На завершення, авторка підкреслила, що акція протесту в АП – це знак того, що позиція Білорусі зараз важлива, як ніколи. Забужко закликала "тримати кулаки" за те, щоб Мінськ встояв цієї восени.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Femen провели акцию в редакции Знай.ua.