Дівчат з руху Femen давно не було видно. Подейкували, що вони розпалися і тепер рідко проводять свої акції. Але, як виявилося, українські представниці цього руху не дрімають.

Після того, як в парламенті був зареєстрований законопроект про право лікаря на відмову від призначення або участі у проведенні аборту з міркувань совісті, секстремісткі не змогли більше мовчати. Скориставшись інтерв'ю з кореспондентом "Знай.ua", одна з феменок Анна Алляйн провела мономітинг проти цього законопроекту прямо в редакції порталу.

Вона зробила фото в звичному форматі FEMEN, написавши плакат на тілі:" Аборт - моє право, а не совість ВР". Таким чином Аня хоче запустити флешмоб і закликати всіх українок висловитися на цю тему в такій формі в соцмережах із хештегом # АбортМоеПраво, # НетЗапретуАбортов, # МоеТелоМоеДело. Адже, на її думку, всі жінки повинні нагадати владі про свої права.

«Цей законопроект обмежує права жінки, - пояснила вона ідею свого демаршу. - Я впевнена, що якщо його приймуть, то наступним кроком буде повна заборона абортів. А цього не можна допустити! Жінка сама в праві вирішувати - робити їй аборт чи ні!»

Повне інтерв'ю з учасницею руху Femen Анною Алляйн читайте на порталі "Знай.ua" в понеділок, 24 липня.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль в балаклаві заінтригувала секретом, який турбує багатьох: "Неприємно дивитися"

Жінка отримала величезні рахунки за комуналку через свого кота

Маша Полякова поділилась наболілим, змушена утримуватися: "Один раз було, це кайф"

Пономарьов "повернувся до життя", фанати видихнули з полегшенням - "Бережіть себе!"

Показати ще

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, як феміністки помстилися голлівудському режисерові.