Тримайтеся: у мережі показали дуже "втомлений" причал у Криму

поділитись
Після анексії Криму життя на півострові значно погіршало

В інтернеті оприлюднили свіжі фотографії з окупованого Російською Федерацією Криму.

Відповідні знімки розміщені на сторінці "RoksolanaToday&Крим" у Twitter.

"Причал у Малорічці. Втомився сильно вже. Скоро відмучиться", - йдеться в описі фото.Разом з тим варто відзначити, що російська влада, намагаючись виправдати анексію українського Криму, зазвичай посилається на історичні факти. Хоча насправді півострів цікавив колишніх правителів виключно як шлях до Константинополя.

Таку думку у своєму блозі висловив журналіст Олег Чеславський.

"Я вважаю. не варто розповідати, що Крим був далеко не російським більшу частину відомої нам історії. Починаючи з приходом Батия, Крим став монголо-татарським, а до цього побував під пануванням Візантії і Хазарського каганату, основу якого складали булгари, вони ж болгари, вони ж татари. Москва, як би сьогодні не намагалася пояснити свою історію, завжди мала дві відповіді для Сходу і Заходу. На Сході вона пояснювала свої територіальні претензії своїм родинними зв'язками з Чингісханом, на Заході з князями", - пояснив він.

Цікаво, що імперська ідеологія, закладена століттями, привела до трьох спроб окупацій Криму, перша – в 1783 році. Заважав статус півострова, та й тепер Путіну автономія аж ніяк не вигідна. Згодом Москва підписала договір про незалежність та невтручання на територію, але так його досі і не виконує.

"Проголошена незалежність Криму від Османської імперії, Росія фактично вивела з її складу суб'єкт, який надалі банально "приєднала" до себе!  Війна за Крим почалася практично відразу. У листопаді 1776 року Росія знову втогрлась в Крим. Москва змістили закнного правителя Криму - Девлет-Гірея і поставила свого - Шахін Гірея. Перший розумів, до чого призведе "незалежність". Другий хотів зробити Крим московським", - додав журналіст.

Так званого "капітального раю" досягти не вдалося. Росія зараз використовує Крим як привід для втілення власних планів. Для цього Путін готовий піти на порушення будь-яких міжнародних норм та директив:

"Москва завжди бреше і маніпулює фактами. Ніякої необхідності "прорубати" собі прохід до моря не відчувають ні Ліхтенштейн ні Австрія, і це їм жити не заважає. У Москви на меті лише одне - збирати землі, а привід - він завжди знайдеться!", - підсумував Чеславський.

Крим, як це було

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, про зізнання екс-агента ФСБ про роботу в Україні.

Автор матеріалу: 
Ярослав Степанов
Теги: 
Крим, міст, стан, поганий
Суспільство
17.07.2018
Вибір редакції, Столиця
17.07.2018
Він намагався до останнього дня виходити на роботу
0
0
22:11 17.07.2018
Україна досі пасе задніх в економічних рейтингах. Але звітувати ж перед народом треба
0
0
21:48 17.07.2018
На Пашинського завели ще одну справу, але навряд чи йому дадуть хід, вважає блогер
0
0
21:35 17.07.2018
Інколи дається, що деякі батьки втратили здоровий глузд
0
0
20:42 17.07.2018