Захоплений окупантами Крим перетворився на руїну: красномовні фото

поділитись
Колись прекрасний півострів під владою РФ виглядає все гірше

Про свої похмури почуття при вигляді сучасного Криму пишуть користувачі соціальних мереж, прикладаючи відповідні фото.

Цей знімок був зроблений нещодавно на набережній Ялти. Тут більше немає лавок, на яких могли б сидіти відпочиваючі. Сама набережна в тріщинах, із зруйнованими плитами, без ремонту.

Цілком природно, читачі соціальних мереж реагують на такі фото з тугою і смутком. І з ностальгією згадують ті славні часи, коли АР Крим ще не оголошувала про свій вихід зі складу України.

Як виглядала Ялта в 2015 році - відео:

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" екіпаж риболовецького судна "Норд" з Керчі, затриманого кілька днів тому української прикордонної службою, намагається потрапити додому, в Крим. Днями моряки зробили спробу перетнути українсько-російський кордон в районі Харкова. Втім, безуспішно - їх завернули назад.

З'ясувалося, що існує лише один законний спосіб, з допомогою якого моряки "Норду" зможуть повернутися додому. Вони повинні пред'явити українські паспорта при перетині адміністративної межі з АР Крим. Зробити це моряки, очевидно, поки не можуть, у зв'язку з відсутністю таких документів.

Нагадаємо, що команду судна "Норд" затримали 25 березня. Кілька діб керченських моряків тримали під арештом. Потім визнали їх дії по перетину українського кордону адміністративним правопорушенням, і відпустили на свободу.

Автор матеріалу: 
Виталий Крюков
Теги: 
крим, ялта, набережна
З Іспанії в Португалію протягнули канатну дорогу
0
0
01:20 16.07.2018
Примітно, що це другий британський політик, який залишає посаду через свою неприпустиму поведінку в цьому році
0
0
00:42 16.07.2018
Вони дісталися до наївних американців
0
0
23:21 15.07.2018
Він створив дуже спекотну пробку
0
0
23:12 15.07.2018
Скандал стався під час відпочинку одіозного лідера США на гольф-курорті
0
0
22:54 15.07.2018