У Харківській області в місті Люботин нещодавно відремонтована будівля дитячого садка знову потребує ремонту. Ні, справа не у вандалах, які розбили вікна. І ні, проблема не в аварії, через яку затопило поверх. Все набагато прозаїчніше і у найкращих традиціях: тут вітром дах здуло.

Про чудову новину місцеві жителі пишуть на своїх сторінках у Facebook. Відзначається, що конструкцію привели в порядок буквально декілька місяців тому. Ну, тепер стає зрозуміло, в який порядок її привели.Незабаром в столичних дитячих садках кардинально зміниться система фінансування. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Київської міської державної адміністрації. Під час засідання комісії Київради з питань освіти, науки, молоді та спорту озвучили нову ініціативу, згідно з якою гроші з бюджету виділятимуть не для закладу в цілому, а на кожнго конкретного вихованця. Це стосується дошкільних закладів будь-якої форми власності.


Популярні новини зараз

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині: забрала останнього

Melovin після поцілунку з хлопцем знайшов собі споріднену душу: "Можна якщо обережно, ми - лихачі"

Леся Нікітюк жорстко відповіла на докір про неголені ноги: "Задеріть спідницю і розглядайте"

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Показати ще

Також в повідомленнях йдеться, що на відновлення дитячого садка з державного бюджету виділили 986,2 тисяч гривень. Просто чудово.В Україні фіксується недостатню кількість загальноосвітніх шкіл, щоб забезпечити нормальні умови для всіх дітей. Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України виступило з несподіваною ініціативою. Чиновники від освіти вивчають будівельні норми для того, щоб розміщувати в багатоповерхівках школи I-го ступеня (початкових шкіл, 1-4 класи). Такі школи повинні бути розраховані на невелику кількість дітей.Ми також писали про те, що сьогодні влаштувати дитину в дитсадок в українському місті на сьогодні схоже на заплутаний і важкий квест. Біганина по збору документів, електронні черги та нестача місць у дошкільних навчальних закладах вже не перший рік дуже злить українців. Чого чекати батькам в цьому році, які планують прилаштувати своє чадо в садок.

Нагадаємо, учасники єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) і єдиного вступного іспиту (ЄВІ) отримали результати тестів.

Як повідомляв Знай.ua, міністр освіти та науки Лілія Гриневич розповіла, що відомство підготувало новий порядок створення та роботи груп продовженого дня.

Також Знай.ua писав, що канадський вчитель кілька місяців живе на київському газоні після крадіжки.