У Житомирі місцева бізнес –вумен Євгенія Волинець прямо серед вулиці влаштувала розбірки з дитиною та підняла на неї руку.

Відповідне відео опублікував користувач Олександр Логвинчук на сторінці в Facebook.

"Як Євгеніяа Волинець - місцева "олігарх" Житомира - в п'яному вигляді їздить за кермом і виховує рукоприкладством дітей", - підписав відео автор.

Як Волинець Євгенія Дорофіївна - місцева "олігарка" Житомира виховує рукоприкладством дітей у п'яному стані та їздить за кермом.

Posted by Oleksandr Logvynchuk on Friday, 28 July 2017

Популярні новини зараз
Пенсійний вік та "мінімалка" в Європі та Україні - порівняння: де умови для літніх людей кращі Захід втомився терпіти витівки путіна, і поставив йому останній ультиматум: "Піде мочилово на повну" Гаманці пенсіонерів стануть "пухлішими": хто отримає велику надбавку в 2023 році До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

За словами очевидців, інцидент стався перед одним із готельних комплексів, власницею якого є Волинець. Жінці не сподобалось, що підліток катається на скейт-борді біля будівлі, і вона намагалась його прогнати.

Більшість користувачів просто вибухнули емоціями на побачене. Багато з них знають особисто Волинець та пишуть, що не здивовані такою її поведінкою.


"Ось воно, справжнє обличчя житомирської сфери послуг", "Друзі це створіння неадекватне ... Вона думає що вона Цариця Житомира .... ", - пишуть користувачі.


Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", старшокласники однієї із шкіл Івано-Франківська жорстоко побили школяра.