Усього годину був щасливим власником спорткара Ferrari F430 Scuderia житель міста Саут-Йоркшир у Великобританії.

Як повідомила у соцмережі Twitter місцева поліція, під час руху на мокрій дорозі власник не справився з керуванням, і машина злетіла з дороги.

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди автомобіль отримав катастрофічні пошкодження і загорівся, а от чоловік за кермом тільки дивом уцілів.

Коли правоохоронці прибули на місце події, то побачили тілки обвуглений каркас коштовного спорткара.

За словами водія, машину він отримав усього за годину до аварії.

Популярні новини зараз
ТЦК дозволять розпускати руки: новий закон дасть "зелене світло" жорсткій бусифікації Субсидії нараховуватимуть за новими правилами: хто залишиться без пільг Готуйте запаси та садіть городи: українців попередили про загрозу голоду "Золота" платіжка: для українців приготували тарифний удар
Показати ще

Правоохоронці встановлюють причини аварії, а британець рахує збитки.

Ferrari F430 Scuderia уперше представили в 2004 році на Паризькому автосалоні. Він випускався до 2009 року.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", журналісти дізналися про амбітний проект компанії Ferrari.