27-29 жовтня, на "Арт-завод Платформа", відбудеться п'ята щорічна конференція з розробки програмного забезпечення та IT-підприємництва - «SE2017». Організатори події запевняють, що в цьому, ювілейному році, «SE» близька до того, щоб стати наймасштабнішою освітньою і практичною подією в Україні за такими напрямками як: дизайн і розробка продуктів, управління ІТ-проектами, маркетинг і розвиток стартапів на українських і зарубіжних ринках.

Марія Прохорова, засновник і головний організатор «SE2017» і головний виконавчий директор «Innovations Development Lab»: «Ми хочемо допомогти молодим компаніям мати той доступ до необхідних знань і нетворкінгу, який допоможе створити класні продукти і в цілому розвинути українське стартап-спільнота. В цьому році триденна програма складена з урахуванням збалансованої подачі інформації і складається з 18-ти тематичних потоків, дискусій, круглих столів, а також виступів понад 200 міжнародних і українських експертів. Ми дуже раді, що вже 5 років маємо можливість надихати талановитих людей ».

Захід відвідають спікери топових компаній світу, готові поділитися своїм досвідом: Ben Ginger - Interaction Designer в «Google» and «Apple»; Ніна Левчук - керівник маркетингових рішень «Google»; Джонатан Молл - колишній глава науково-дослідницької команди в «IBM Big Data Venture»; Сергій Марін - Head of Big Data in Beeline; Вадим Кузьменко - Application Engineer / Data Scientist в «Oracle»; Влад Швець - Growth Marketer в Vectr in Taiwan; Юрій Мілютін - засновник «The8760»; Aga Deszczka - «Facebook» і багато інших цікавих людей.

СЕО «Coworking Platforma» Рефаелі Юха, стверджує «Ми впевнені, що наше ком'юніті має потужний потенціал і впливом для того, щоб зробити конференцію« SE »успішної та популярної. Ми - спільнота професіоналів, яке створює навколо себе все більше і більше широкі кола креативних людей, молодих і перспективних підприємців. І ця конференція - ще одне місце сили, здатне змінити бізнес-карту і стиль підприємництва в Україні ».

Кожен день буде складатися з 6 сцен для лекцій: AI, MobileDev, Design, VR & Game, Cyber ​​Security, ProductDev, які, в свою чергу, діляться на 3 потоку кожна. Тематика лекційних блоків різноманітна: від блокчейнів до робототехніки, через 3D і віртуальну реальність. Окремий потік на всі три дні - Start-up stage, де в кінці кожного дня стартапи зможуть пропітчіитись й отримати конструктивний зворотний зв'язок.

Маркетинг-директор «Арт-завод Платформа» Соколов Сергій, так коментує партнерська участь в «SE»: «Coworking Platforma» - краще інноваційне ком'юніті в Україні. Всі зусилля команди спрямовані на розвиток бізнес-проектів і реалізацію творчих ідей, які вже зараз змінюють майбутнє України. Саме тому ми стаємо частиною команди найбільшої IT-конференції в Східній Європі, яка пройде в самому надихає місці Києва - на «Арт-Завод Платформа».

Організатори конференції - спільнота «Inhacking». Завдання цієї спільноти - створити неформальну майданчик для співпраці і комунікації для всіх представників IT-галузі, вивести представників IT-тусовки в світло, познайомити між собою і дати їм корисні знання.

Додаткова інформація: