Зовнішньополітичне відомство Білорусі ніяк не відреагувало на ноту колег з України стосовно з’ясування обставин затримання ФСБшниками 19-річного Павла Гриба в Гомелі.

Як передають "Українські новини", після повідомлення військового капелана Ігора Гриба про зникнення сина на території Білорусі 28 серпня вітчизняне МЗС направило в сусідню країну ноту.

20 вересня в МЗС Білорусії надіслали ще одного листа з проханням прискорити надання інформації про обставини затримання Гриба. Проте до цього часу ніякої відповіді не надійшло.

Павла Гриба підло обдурили та викрали російські спецслужби

Як відомо, 19-річного українця Павла Гриба обманом виманили у Гомель, де його схопили російські спецслужби. Юнакові інкримінують сприяння терористичній діяльності.

Популярні новини зараз
Кожен кВт на 60% дорожче: для кого зміниться вартість світла у травні Навіть перекази родичам – під обмеженнями: які суми дозволяють банки На картку прийде не лише пенсія: українцям обіцяють одразу п'ять виплат у квітні Залишать лише один вид допомоги: в Україні скасують усі соцвиплати
Показати ще

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав, що 18 жовтня Октябрський районний суд Краснодара заарештував Павла ще на два місяці.

Українець має серйозні проблеми зі здоров’ям, але до нього не пускають медиків, незважаючи на численні звернення батька та міжнародних організацій. Натомість Павла почали лікувати примусово.