На окупованому Донбасі так звані "правоохоронці" ловлять шпигунів в центрі міста.

Про це написав очевидець, блогер фашиків Донецький.

За його словами, після дня народження вони вийшли в центр міста в парк. Там сиділи, нікого не чіпали, їли насіння. "Вруг аткуда ні вазьмісь... З'явилися бібізяноіди. Руссо-колаборантів представилися військовою комендатурою і зажадали документи на подивитися", - написав блогер.

При цьому самі бойовики не поспішали показувати свої документи. А у відповідь на вимоги погрожували побити хлопців прикладами. "Один з полудурков в камуфляжі закричав: "С*ки, ану показали документи! Бігом бл**ь!", чим видав своє православне виховання", - додав блогер.

Після перевірки документів хлопців запитали, чи багато шпигунів вони знайшли на лавочках в центрі міста. "У Сепарів сталося глобальне похолодання після цього питання: вони тупо спочатку замерзли і не знали що відповісти на таке складне питання, а потім взагалі мовчки потопали в сторону", - написав блогер.

Популярні новини зараз

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" вразив невиданими архівами за 10 років подорожей

Донька Сумської Паперна похвалилася розкішною фігурою в крихітних шортах: "Це вогонь"

Анна Богдан показала "Холостяка" з голим торсом: "Багато красивої краси"

Святослав Вакарчук пішов від дружини заради іншої жінки, - ЗМІ

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що бойовики на Донбасі намагаються приховати невраховані зброю і боєприпаси під час перевірки російського керівництва.