Вже давно ходять легенди про підземні тунелі під будівлею Верховної Ради. Але тепер вдалося спуститься і дослідити їх.

Про це повідомляється в сюжеті "ТСН". Саме за допомогою них депутата покидали парламент, коли його взяли в кільце мітингувальники.

Виявляється, в самому центрі столиці прямо під головними адмінбудівлями країни приховане ще одне урядове містечко. Найвідоміший хід веде від будинку парламентських комітетів в зал Верховної Ради. Але це лише невелика частина цілого комплексу тунелів і бункерів. Їх звели ще в радянські часи для захисту чиновників у разі непередбаченої катастрофи або війни.

Популярні новини зараз

Ткач з "Квартал 95" перетворився на Кароль і довів Потапа до сліз: "Тіна після карантину"

Ірина Білик роздумує над життям без чоловіка: "Яка від них користь?"

Повна, висока і з короткою стрижкою: українці оніміли від зовнішнього вигляду "Тіни Кароль"

Леся Нікітюк з мамою здивували українців: як дві краплі

Показати ще

Підземні шляхи з'єднують Верховну Раду, комітети, Адміністрацію президента, Нацбанк, Кабінет Міністрів, готель "Україна" і станцію метро "Хрещатик".

"Всі ці ходи мають евакуаційні виходи в тунелі метрополітену", - пояснив столичний дігер.

Під урядовими будівлями є бункери, в яких можуть сховатися всі держслужбовці з перерахованих установ. У таких бомбосховищах є їжа, вода і все для комфортного проживання протягом майже тижня. Більш того, вони здатні пережити ядерний вибух, або хімічну атаку.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, народним депутатам наполегливо рекомендували вивезти свої сім'ї з Києва на час проведення мітингів під Верховною Радою.