У лікарні Первомайська, що в Миколаївській області, 6 років приховували новий мамограф, поки обладнання не вийшло з ладу, не пропрацювавши жодного дня. Про це повідомляє ТСН.

Апарат для ранньої діагностики онкологічних захворювань молочних залоз поступив в лікарню ще в 2012 році, на ньому жінки міста мали б обстежуватися безкоштовно. Але апарат простоював на холодному складі, а жінки були змушені за гроші робити мамографію в приватній клініці.

За словами медиків, спочатку використовувати державний апарат не мали права, оскільки за нього не заплатило міністерство виробнику. Зробили це тільки через три роки. Коли ж включили апарат, він виявився зламаним. А відремонтувати його лікарня не може.

"Термін гарантії закінчився і постачальник з Росії не прийняв на себе зобов'язання щодо подальшого обслуговування, а при включенні апарату стало відомо, що він не працює. Ні запчастин, нічого немає, тому склалася така ситуація", – заявив спікер Миколаївського обласного управління охорони здоров'я Юрій Багрянцев.

Популярні новини зараз
Юр'їв день 9 грудня: не вздумайте лежати і прислухайтеся до води, головні заборони свята "Ходив, просив, залишусь без коштів": українці можуть забути про гроші в "Ощадбанку" на рік Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що через війну забудовника і чиновників жителі Ірпеня можуть залишитися без світла та тепла.