Скандальна заява ватажка бойовиків Олександра Захарченка про створення "Малоросії" - всього лише відволікаючий маневр Кремля.

Таку думку висловив російський політолог Станіслав Бєлковський.

"Пан Захарченко проголосив "Малоросію" за день до 19 липня - дня чергового засідання в Мінську Тристоронньої контактної групи, покликаної відстежувати виконання тих самих Мінських угод", - зазначив він.

За словами експерта, всім учасникам переговорів зрозуміло, що угоди не виконуються і виконані бути не можуть. Така ситуація дозволяє Росії й надалі продовжувати збройне протистояння на Донбасі.

У свою чергу, Україна не може надати "ДНР" і "ЛНР" особливий конституційний статус і провести там вибори за українськими законами.

Популярні новини зараз

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

350-кілограмова дівчина "здулася" заради кохання, прозріли всі: "Це що, наречена?"

Показати ще

"Що "Мінськ-2" - не жилець, розуміють усі співучасники процесу. Але, за логікою політичної хитрості та бюрократичної розумності, ці самі всі ніяк не хочуть публічно в тому зізнатися", - підкреслив політолог.

Бєлковський упевнений: саме для того щоб громадськість й надалі не помічала очевидного, Кремль вирішив згенерувати галас у ЗМІ, в основу якого ліг фейк про створення "Малоросії".

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", стало відомо, коли помруть Захарченко і Плотницький.