Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками тимчасово заборонила реалізацію і застосування антисептика "Біосепт" українського виробництва, який застосовується для дезінфекції шкіри рук. Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Тимчасово заборонити реалізацію і застосування лікарського засобу "Біосепт", розчин для зовнішнього застосування 96% по 100 мл, серії 051217, українського виробництва в зв'язку з невідповідністю вимогам аналітичної нормативної документації до реєстраційного посвідчення", - йдеться в документі.

Додамо, що даний препарат використовується для дезінфекції шкіри рук. При зовнішньому застосуванні чинить антисептичну, дезінфікуючу, місцеву подразнювальну дію. Всі аптеки повинні помістити цей препарат в карантин до наступного розпорядження.

Раніше повідомлялося, що в Україні заборонили продаж популярного препарату "Ентеросгель". Наголошується, що причиною заборони стало повідомлення від Держлікслужби Одеської області про те, що препарат "Ентеросгель" "ЕОФ "КРЕОМА-ФАРМ", який застосовують під час отруєнь, реалізовувався з порушенням методів контролю якості.

Так, у складі препарату виявлено завищений показник Ph (водневий показник). У зв'язку з цим "реалізація та застосування лікарського засобу тимчасово заборонені". При виявленні препарату слід терміново звертатися до Держлікслужби.

Ми також писали, що Уляна Супрун назвала ліки від усіх хвороб. Найкращі ліки від багатьох хвороб – здоровий спосіб життя. Цю інформацію повідомила на своїй сторінці в Facebook в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун. "Вчені винайшли таблетку, яка здатна поліпшити ваше здоров'я і вберегти від багатьох небезпечних хвороб. Її назва – здоровий спосіб життя", – розповіла Супрун.

Нагадаємо, що Супрун розповіла, як не померти від сидячого способу життя.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", Супрун назвала найбільш небезпечні пляжі в Україні.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що Супрун розповіла, як вживати фрукти.