Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов випробував перший зразок комплексної системи інформаційної протидії.

Про це повідомили у прес-службі РНБО. Систему блокування антиукраїнського телерадіомовлення мають розгорнути вздовж лінії розмежування.

"Система дозволяє вибірково блокувати аналогові, цифрові та супутникові телерадіоканали, які розповсюджують сепаратистську та проросійську пропаганду, і водночас не заважати роботі українського телерадіоефіру", - заявив Турчинов.

У повідомленні також зазначили, що після завершення випробувань системи потрібно до чотирьох місяців для її розгортання вздовж усієї лінії розмежування.

Популярні новини зараз
Різке похолодання та мокрий сніг: коли зміниться погода – теплої зими чекати не варто Як не переплачувати за газ в опалювальний сезон: одне правило врятує гаманець Грошей далі не буде: що має зробити кожен пенсіонер Графіки відключення світла: як знайти свою адресу та години вимкнення
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", нещодавно Турчинов повідомив, яке озброєння допоможе переломити ситуацію на Донбасі без порушень Мінських домовленостей.