Влада має чути трудові колективи, має чути народ. Ігноруючи вимоги працівників “Украероруху”, Міністерство інфраструктури ризикує зганьбитися на весь світ. Таку думку УНН висловив народний депутат від БПП Микола Паламарчук, коментуючи ймовірний страйк авіадиспетчерів напередодні фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА у Києві.

“Думка трудового колективу — понад усе. Не можна не чути та ігнорувати представників трудових колективів. Вони важливі на кожному підприємстві. Якщо вони заявляють про конкретні вимоги, про порушення їх прав — реакція має бути миттєвою. Я, на жаль, не володію повною ситуацію, що склалась на підприємстві. Але я завжди був переконаний в одному: думка колективу - понад усе. Керівництво, Міністерство інфраструктури — повинні дослухатися до думки робітників. Якщо всі кажуть про те, що керівництво не відповідає займаній посаді — треба дослухатися”, — сказав він.

Паламарчук додав, що він особисто проти кардинальних страйків, адже це може зганьбити імідж країни.

“...не можна цього робити. А міністр (Омелян, — ред.), у свою чергу, має зробити все можливе, аби цього не сталося”, — резюмував нардеп.

Нагадаємо, в “Украерорусі” попередили про страйк. Авіадиспетчери не виключають проведення протесту, оскільки їх вимоги щодо звільнення керівництва ДП ігноруються вже понад півроку. Рішення про можливі стайки співробітники ДП обговорили під час останньої трудової конференції колективу 25 квітня поточного року.

Популярні новини зараз

Ківа в черговий раз став посміховиськом в мережі: новий флешмоб не обійшов стороною слугу народу

Прогноз погоди на завтра зачепить чутливих: врятують лише апельсини, хороший фільм і рідні люди

Знайшов під під'їздом 200 тисяч гривень: українець міг озолотитись вмить, але обрав інший шлях

Аномальна засуха та сильні заморозки: синоптики розповіли, чого очікувати українцям навесні

Показати ще

За словами голови Ради підприємства “Украероруху” Кирила Поліщука, співробітники ДП просто доведені до відчаю.

Він також не виключив, що оголошення страйку в “Украерорусі” може припасти на проведення фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА в Києві, хоча і сказав, що називати конкретні дати ймовірного протесту не уповноважений.