Відома компанія Uber змінила правила обслуговування пасажирів, з метою покращення безпеки на дорозі. Компанія ввела ліміт часу водіння для водіїв в системі, поширивши його в регіоні EMEA (Європа, Близький Схід і Африка), включно з Україною, з метою підвищення безпеки водіїв і пасажирів.

Про це повідомили представники Uber.

Як стало відомо з прес-релізу компанії, Uber запускає на платформі нову функцію, яка спонукає водія виходити з програми для відпочинку як мінімум на 6 годин після 12 годин перебування за кермом.

"Не дивлячись на те, що водії в Україні проводять в середньому тільки 22 години в тиждень на платформі Uber, водіння в стані сонливості або втоми може стати проблемою для всіх учасників руху на дорозі. Згідно з офіційними повідомленнями Європейської Комісії, втома є основним фактором значної частини дорожньо -транспортних пригод (від 10 до 20%). Впровадження нової функції покликане допомогти підвищити безпеку поїздок як для пасажира, так і для водія, при цьому зберігаючи ту гнучкість роботи на платформі, яку цінують водить їли ", - підкреслюють представники міжнародної компанії.

Популярні новини зараз
Хліб, молоко, м'ясо та навіть яйця: в Україну несеться різке подорожчання на важливі продукти Такої катастрофи українці не бачили 230 років: що відбувається з народжуваністю на фоні війни Один день – 1 гривня: "Київстар" підказав як користуватися послугами майже задарма Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто
Показати ще

Зазначена функція підраховує час водіння, дозволяючи водіям стежити за тим, як довго вони знаходяться за кермом; відправляє періодичні повідомлення, коли наближається 12-годинний ліміт часу водіння, і потім, коли досягнуто максимальний час знаходження за кермом, автоматично переходить в автономний режим тривалістю шість годин.

За даними компанії, 12 годин сукупного часу за кермом включають в себе: час знаходження в режимі онлайн і в русі, час по шляху проходження до пункту посадки пасажира, а також час в поїздці.

За шість годин водії зможуть знову підключитися до платформи, щоб мати можливість приймати замовлення.

Uber працює в більш ніж 600 містах більше 70 країн світу. В Україні сервіс Uber доступний з 2016 року, працює в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та Вінниці.

Дивіться: Uber вляпався в гучний скандал

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", під Києвом, у міжнародному аеропорту Бориспіль, автомобіль Skoda Fabia, якій належить компанії Uber, з невідомих причин протаранив будівлю. Внаслідок ДТП водій у важкому стані був екстрено госпіталізований в обласну лікарню.