Пережили 18 березня: Україну збиралися занурити у кров та хаос

поділитись
Давайте уявимо собі ситуацію

Військовий експерт Олексій Арестович заявив, що теракти, які за даними прокуратури, планувалися в українській столиці депутатом Надією Савченко, - це цілком реальні речі.

"Давайте уявимо собі ситуацію: з Труханового острова близькі до Саакашвілі люди 18 березня, в день виборів президента Росії (коли весь Захід і весь світ напружилися і чекають, що ж буде), виводять людей на протести проти "проклятого режиму Порошенко" в центр Києва. І тут прилітають чотири 120-міліметрові міни, у яких осколки розлітаються на надзвуковий швидкості – і це просто атас! Вони потрапляють в центр цієї демонстрації тут, на Хрещатику. Кілька озброєних груп сходяться штурмувати парламент. Автоматники, які рішуче беруть парламент "з патріотичних міркувань", стикаються з іншими автоматниками. Що буде? Вони один в одного почнуть стріляти. Все це відбувається одночасно. Або, наприклад, замах на вищих державних осіб, захоплена Верховна Рада, ллється кров, там з кулемета поливають, йдуть бої під Адміністрацією президента. І тут Росія каже Заходу: "Ви подивіться, що коїться у цих людей! Вони ж несамовиті!" - окреслив можливий сценарій Арестович.

За словами військового експерта, самим головним елементом було, щоб якась частина військовослужбовців ЗСУ рушила з фронту (або з полігону) і пішла на Київ.

"Росіяни кажуть: "Вони не керують навіть своїми Збройними силами. Ця країна має чотири атомні станції, 400 тисяч мобілізованих силовиків, і подивіться, що там діється! Українці генетично не здатні до самоуправління. Віддайте їх нам. Ви з ними не впораєтеся – це нескінченний хаос. Віддайте їх нам, ми вміємо з ними справлятися. Ми 400 років з ними справлялися. До речі, ми забули вам сказати, що ми паралельно ввели війська і поставили на лінію розмежування абсолютно офіційно, адже що ці несамовиті, які вбивають один одного в центрі Києва, будуть робити зараз на фронті, ми не знаємо. Ми вирішили захистити трошки населення Донбасу (може бути, і Харківську область теж, і Сумську)", - додав Арестович.

Як повідомляв портал "Знай.uа" Верховна Рада в четвер, 22 березня, розгляне подання на зняття недоторканності, затримання і арешт позафракційного народного депутата Надії Савченко.

Автор матеріалу: 
Андрей Волков
Теги: 
Савченко, Рада, Київ
У більшості областей вже відчули на собі всі складнощі перебоїв із водопостачанням
0
0
11:06 19.07.2018
Цього літа виходу за межі 27 гривень за долар не передбачається
0
0
09:45 19.07.2018
Купивши доповнену карту за 500, пасажир залишається у виграші близько 100 гривень
0
0
14:03 18.07.2018