Україна і не була насправді космічної - наче й не була ядерною країною.

У цьому впевнений політолог Віталі Портников. У статті для сайту "Політолог" він вказує, що ніякого жалю у українців з приводу втрати статусу космічної держави не повинно бути. "Україна була колонією космічної та ядерної імперії і брала участь в її спробах довести першість у космосі, що вже тоді було ідіотизмом з точки зору реальних економічних можливостей СРСР", - пише експерт.

За його словами, Україна зможе стати комп'ютерної державою в двох випадках: якщо станемо частиною великого європейського організму або якщо будемо окуповані Росією.

"Людині дуже важливо дивитися на зірки. Але в тому зародковому стані, в якому перебуває сьогодні наука, набагато важливіше дивитися в себе і навколо. Наш час в Галактиці прийде через десятки тисячоліть", - підсумував політолог.

Популярні новини зараз
"Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує До 50 гривень за куб газу: експерт розповів, якими можуть бути нові тарифи на комунальні послуги Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

Falcon Heavy Test Flight

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що компанія Ілона Маска SpaceX вперше запустила на орбіту надважку ракету, з чим привітав главу підприємства американський президент Дональд Трамп.Об це написав Трамп на сторінці в Twitter. "Мої вітання Ілону Маску і компанії SpaceX в зв'язку з успішним запуском ракети Falcon Heavy.