Соціальна мережа Facebook уперше випередила російського конкурента VKontakte за кількістю користувачів серед українців.

Про це свідчать дані дослідження за червень 2017 року, проведеного організацією Factum Group Ukraine на замовлення Інтернет Асоціації України.

Після блокування українським провайдерам доступу до "ВКонтакте" та інших російських сайтів, їхня аудиторія різко впала. І хоча на початку деяка частина українських громадян обурювалась такою політикою влади, результати дослідження свідчать про те, що українці досить легко розпрощались з соцмережами та сайтами агресора.

У топовій п'ятірці сайтів, якими користуються українці, вперше за всю історію досліджень Factum Group немає російських сайтів, таких як "ВКонтакте", "Однокласники" та "Яндекс".

Вперше соціальна мережа Facebook вийшла на третє місце зі щомісячним охопленням 46%. "ВКонтакте", а "Однокласники", "Мейл.ру" та "Яндекс" суттєво втратили аудиторію.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль в балаклаві заінтригувала секретом, який турбує багатьох: "Неприємно дивитися"

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Пономарьов "повернувся до життя", фанати видихнули з полегшенням - "Бережіть себе!"

Студія "Квартал 95" оголосила про завершення свого проекту: сьогодні ввечері

Показати ще

В охопленні аудиторії, де враховано й мобільну аудиторію сайтів, які працюють на операційній системі Android, російські сайті пішли у "круте піке" – найвище зміг піднятись тільки "Яндекс", який посів 7-му позицію.