Українська команда агрономів, інженерів та архітекторів розробила концепт трактора, який автоматизує усі польові роботи.

За інформацією Agro Online, проект AgroSmart L є системою безпілотних міні-тракторів, які здатні працювати автономно. Крім того, трактор-безпілотник працюватиме на сонячних батареях, що дозволить заощаджувати на паливі та зберігати екологію.

Особливість AgroSmart L полягає у тому, що він здатен обробляти одразу кілька культур на полях, а пересувається по спеціальним коліям. Взимку з трактором-безпілотником проводитимуть технологічні роботи, щоб влітку він міг працювати цілодобово.

Розробник проекту Максим Тютюнників розповів, що використання такої технології лише збільшить родючість грунту. Інший розробник Андрій Доненко повідомив, що для створення діючої моделі в масштабі 1:10 необхідні 20 тисяч доларів, а повна вартість проекту складає 10 млн доларів.

"Це дрібниця в порівнянні із західними вкладеннями в подібні розробки", - зазначив він.

Популярні новини зараз

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

Юний підопічний Наді Дорофєєвої вразив суддів "Голосу країни": "Я її дуже люблю"

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

16-річна Маша Полякова похвалилася шикарним подарунком від "шанувальників": "Дівчата, дивіться"

Показати ще

Творці трактору AgroSmart L одноголосно називають його революцією на агроринку.

Як повідомляв портал "Знай.ua", вітчизняні розробники онлайн-сервісу перевірки граматики залучились серйозною західною підтримкою.