До Польщі за даними з початку червня 2017 року по закордонних паспортах в'їхали 1,7 мільйона українців. З них можливостями безвіза скористалися майже 600 тисяч наших громадян.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це свідчать дані польських прикордонників. У 2016 році на територію Польщі в'їхало 1,4 мільйона українських громадян.
У п'ятірку країн, де проживає найбільше українських мігрантів, увійшли Росія, Канада, Польща, США і Бразилія. У цих країнах на сьогоднішній день живуть понад 8 мільйонів наших співвітчизників.
У Польщі українці займаються різною роботою і навіть відкривають свою справу. Українки, наприклад, стали відкривати салони краси. Наприклад, мешканка Дніпра зайнялася бізнесом у Варшаві, де у неї працює салон з нарощування вій.
Інший наш співвітчизник в центрі польської столиці відкрив забігайлівку, в якій продає екологічний суп-крем. Фішка страви в тому, що стаканчик з-під супу теж можна з'їсти. Тому від відвідувачів у хлопця немає відбою.
Ще одна українська сім'я зайнялася бізнесом в Жешуві. Вони торгують шведськими стінками для будинку.
"Ми вибрали Польщу в першу чергу тому, що у мене є польське коріння і" по сусідству ". В Україні ми бачили розкладання держави, повсюдну корупцію - ми не хотіли такого майбутнього для нашої дочки. Ми мріяли про стабільну і безпечного життя від хабарництва, нечесності і війни, яка триває з 2014 року ", - розповіла українка.
Чому більшість мігрантів з України хотіли б повернутися додому?
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, майже півроку як в Україні почав діяти безвізовий режим, а кількість країн, які відкривають кордони, продовжує поповнюватися.