"Активістка" мелітопольського "Антимайдану" Катерина Уманець стала зіркою не лише російського телебачення, а й соціальних мереж.

Українські користувачі вкотре продемонстрували, що найкраща відповідь на закиди провокаторів – це гумор.

Днями Уманець виступила в ефірі ток-шоу "Время покажет" на путінському каналі "ОРТ". Там "запроданка" заявила, що життя в Україні стало настільки тяжким і злиденним, що люди змушені розраховуватись за проїзд у маршрутних таксі сіллю.

При цьому Уманець прийшла на програму у вишиванці, намагаючись переконати глядачів у своєму патріотизмі.

Заява пропагандистки прокотилася українськими ЗМІ і надихнула користувачів соцмереж на жарти та фотожаби.

Популярні новини зараз
Усю країну накриють дощі: синоптики спрогнозували, яким буде літо в Україні Повістки після 4 травня: що треба зробити, аби не втратити відстрочку від мобілізації Пенсію зменшать або призупинять: які пенсіонери у зоні ризику Українцям повернуть гроші: комунальники завищували суми у платіжках
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", українська "активістка" засвітилася на Кремль ТВ.