Лідер "Антимайдану" Катерина Уманець виступила в студії російського телеканалу "ОРТ" у програмі "Время покажет".

Рупор Кремля вкотре присвятив передачу подіям в Україні. Ведучі спробували довести глядачам, що у країні панує беззаконня, а на "радикалів немає жодної управи".

В якості опонента на програму запросили українського політолога Вадима Карасьова. Експерт, як міг, намагався пояснити, що українські реалії далекі від російських байок. Втім, безуспішно.

У найбільш невідповідний момент ведучі підключили до дискусії "патріотку" Уманець, яка представилася керівником Мелітопольської організації "Військово-історичний клуб "Безсмертний полк".

"Активістка" на камеру хвалилася вишиванкою і любов'ю до Батьківщини, яку нібито постійно відвідує, хоча сама живе у Москві.

Популярні новини зараз

Чемпіонка світу з боксу не пережила ковід, пішло ускладнення

45-річна Могилевська кардинально змінила стиль, українці оцінили: "Неймовірні образи"

Олег Боднарчук присоромив Тіну Кароль через премію Yuna: "Кумир епохи, на якого ми заслужили"

Кума Дзідзьо Цибульська повелася на розіграш матері: "Як запхати велику…"

Показати ще

За словами Уманець, жити в Україні стало настільки тяжко, що люди змушені розплачуватися за проїзд у маршрутних таксі сіллю, що звісно шокувало жалісливих глядачів у студії.

Карасьов спробував перевести тему на успіхи України в отриманні безвізового режиму з ЄС, однак у студії оголосили рекламу.

(Епізод з Катериною Уманець дивіться з 25:00)

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", військовий експерт пояснив, як Росія зробила з українців "солодких лохів".