Лідер "Антимайдану" Катерина Уманець виступила в студії російського телеканалу "ОРТ" у програмі "Время покажет".

Рупор Кремля вкотре присвятив передачу подіям в Україні. Ведучі спробували довести глядачам, що у країні панує беззаконня, а на "радикалів немає жодної управи".

В якості опонента на програму запросили українського політолога Вадима Карасьова. Експерт, як міг, намагався пояснити, що українські реалії далекі від російських байок. Втім, безуспішно.

У найбільш невідповідний момент ведучі підключили до дискусії "патріотку" Уманець, яка представилася керівником Мелітопольської організації "Військово-історичний клуб "Безсмертний полк".

"Активістка" на камеру хвалилася вишиванкою і любов'ю до Батьківщини, яку нібито постійно відвідує, хоча сама живе у Москві.

Популярні новини зараз

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Ірину Білик рознесло на "Осколки": "Зустрів і покохав"

Популярний у жінок український блогер-мільйонник помер від ковіда, залишивши трьох дітей

Вибори мера Києва: з'явилися дані свіжого соцопитування. Кого кияни хочуть бачити главою столиці

Показати ще

За словами Уманець, жити в Україні стало настільки тяжко, що люди змушені розплачуватися за проїзд у маршрутних таксі сіллю, що звісно шокувало жалісливих глядачів у студії.

Карасьов спробував перевести тему на успіхи України в отриманні безвізового режиму з ЄС, однак у студії оголосили рекламу.

(Епізод з Катериною Уманець дивіться з 25:00)

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", військовий експерт пояснив, як Росія зробила з українців "солодких лохів".