Українцям так багато і детально розповідали про реформу медицини, що мимоволі почали думати – а може й справді запрацює і отримаємо гідну допомогу та заощадимо гроші?

Нещодавно у Миколаєві лікарі спростували своїм вчинком всі заклики Уляни Супрун. Сергій Савченко навідався туди, куди більшість воліли б взагалі ніколи не потрапляти – в онкологічний диспансер. Замість того, аби прийняти відвідувача медичний персонал обрав більш важливе, на їх думку, заняття. Звісно, чому б не фарбувати нігті саме зараз, навіть якщо за дверима вже 40 хвилин поспіль хтось чекає.

Цей "гостинний прийом" Сергій вирішив описати у своєму Facebook, аби всі інші були уважними – до якого відділення йдуть.

"Театр починається з вішалки, а в приймальному відділенні обласної онкології знущатися над пацієнтами починають з перших хвилин перебування. Сорок хвилин, сорок просидів в очікуванні за дверима, а коли зайшов поцікавитися, у чому заминка, і чому ми одні сидимо вже майже годину перед дверима ... чесно кажучи, здивувався. Дістав лист інформації зі стенду і спитав, за яким телефоном мені зателефонувати, щоб тут навели порядок. Питання вирішилося за п'ять хвилин. Це що взагалі таке? І це взагалі ніхто, уявляю, як там викручують руки інші. Ви серйозно думаєте, що після реформи на робочому місці не будуть фарбувати нігті і губи, і барижити лаком в той час, коли їх чекають пацієнти? ".

Популярні новини зараз
Погода несе божевільну спеку: прогноз на найближчі дні Переказ з картки на картку будуть жорстко контролювати: як можуть заблокувати картку Показники лічильника вже не аргумент: українців змушують платити за світло більше, ніж "накрутили" Нова смертельна хвороба набирає обертів - "корона" допомогла їй обійти імунітет
Показати ще

На підтвердження своїх слів він вирішив додати кілька знімків, аби застерегти земляків. До слова, керівництво відділення жодним чином на скаргу не відреагувало.

Дивіться: пацієнтка померла в лікарні після операції

Як повідомляв портал "Знай.ua", популярний антибіотик азитроміцин може збільшити ризик смерті. Ці ліки застосовується для лікування бронхіту, пневмонії, вушних інфекцій та венеричних захворювань. Азитроміцин існує на світовому ринку з 1980 року, але дослідники з Університету Вандербільта вперше документально довели серйозний ризик для серця - цей препарат в 2,5 рази підвищує ризик смертей від серцево-судинних захворювань в перші п'ять днів лікування.