В українській столиці за двадцятий тиждень епідеміологічного сезону зареєстрували 8193 хворих на ГРВІ та грип. Спостерігається зростання кількості хворих у порівнянні з попереднім тижнем на 12%.

Про це стало відомо завдяки заяві першого заступника КМДА Миколи Поворозника.

"Порівняно з попереднім тижнем у столиці спостерігається зростання захворюваності як серед дитячого, так і серед дорослого населення. Так, дорослих захворіло 2675 осіб (зростання на 17,4%), дітей – 5518 (зростання на 9,3%)", - розповів він.

За словами Поворозника, кількість хворих дітей від загальної кількості людей становить 67,4%, а тиждень тому – 69,4%.

Популярні новини зараз

Три роки тягнув: українцю довелося заплатити аліментний борг у 250 тисяч грн, заради поїздки за кордон

Колишній Пугачової Кіркоров поповнив "чорний список" в Україні: більше не почуєте

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" в одному ліфчику блиснула своїми булочками: "Відчайдушна домогосподарка"

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

Показати ще

"Серед школярів спостерігається зростання захворюваності на 10,4%: 1824 випадки, що складає 33,1% від загальної кількості хворих дітей і 22,3% від загальної кількості осіб, які звернулися за медичною допомогою", – додав чиновник, відзначивши, що в медичні установи за 20-ий тиждень епідсезону госпіталізовано 81 людину, з них 73 – діти.

У той же час Поворозник зазначив, що в цілому інтенсивність епідемічного процесу знаходиться на рівні, характерному для цього періоду року, зараз показник захворюваності становить 280 і нижче епідемічного порогу на 38,3%.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун розвінчала чергові міфи. На цей раз в. о. МОЗ розповіла деякі з популярних міфів щодо психічного здоров'я.

Як зазначила Супрун на своїй сторінці в Facebook, саме психічне здоров'я дозволяє людям реалізувати свій потенціал, досягати своїх цілей, справлятися з щоденними стресами, продуктивно і плідно працювати і вносити вклад у своє співтовариство.

Як повідомляв портал "Знай.uа" секс дарує не тільки чудові емоції, а сприяє хорошому самопочуттю в цілому наприклад, статевий акт знижує рівень кортизолу (гормону стресу), нормалізує тиск і покращує продуктивність. Недолік сексу негативно впливає на здоров'я та самопочуття людини. Деякі експерти стверджують, що у людей, які не займаються сексом, погіршується стан імунної системи – вони частіше і довше хворіють, їх не проходять стороною сезонні епідемії. У людей з насиченим статевим життям імунітет краще на 33% в порівнянні з тими, у кого секс відсутній.