Британські хіміки абсолютно випадково створили унікальні та універсальні ліки від застуди, які можна приймати при будь-яких симптомах. Таблетки перешкоджають проникненню вірусів в організм.

Спочатку метою вчених з Британії було створення засобу від малярійного плазмодія, який дуже небезпечний для людини. У ході досліджень з ланцюжками білка вчені випадково виявили речовину, яка діяла не проти плазмодія, а проти вірусу людського організму.

Фермент здатний блокувати вироблення вірусних клітин, що в свою чергу перешкоджає зараженню організму. Після виявлення цих унікальних "ліків", ученим довелося витратити ще кілька місяців, щоб удосконалити їх і довести до потрібного стану.

За версією дослідників, препарат є універсальним для будь-яких захворювань. Незабаром планується приступити до випробувань ліків над людським організмом, і, можливо, людство отримає універсальний засіб від усіх хвороб.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", на думку експертів через свою доступність нові ліки, відомі за назвою Aimovig, "змінять спосіб лікування мігрені". Проте поки неясно, чи буде препарат доступний за межами США, пише Daily Mail.

Популярні новини зараз

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Александров Пікалов з "95 Кварталу" показав дорослого сина: став улюбленим футболістом батька

Надя Дорофєєва приспустила штани, щоб стати популярнішою: "З подряпинами"

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Показати ще

Засіб у вигляді ін'єкції вводиться 1 раз на місяць і блокує білок CGRP, зміст якого підвищено у людей, що страждають мігренню.

Також портал повідомляв про те, що вчені знайшли спосіб, як швидко і ефективно лікувати застуду.

Британські дослідники синтезували клас речовин, які в майбутньому нарешті зможуть вилікувати застуду. Речовини, що пригнічують процес модифікації структурних білків риновірусів - збудників респіраторних захворювань перешкоджала формуванню нових вірусних частинок, завдяки чому віруси не змогли розмножуватися і інфікувати клітини.

Крім того, нагадаємо, що вчені з університету Фінляндії провели цікавий експеримент про вплив алкоголю на якість сну. У дослідженні взяло участь більше 4 тисяч осіб у віці від 18 до 65 років.