Українців нарешті зможуть захистити від надокучливого спаму, який надходить на мобільні телефони. Але це станеться, якщо Верховна Рада підтримає відповідний законопроект.

Його авторами стали народні депутат від фракції "Народного фронту" Леонід Ємець та його колега Борислав Береза, передає "Укрінформ". Парламентарії пропонують на законодавчому рівні протидіяти мобільному спаму, але самого тексту їх ініціативи поки немає у публічному доступі.

Ємець пояснив, що у законопроекті враховано європейський досвід боротьби з розсилкою, який довів свою ефективність. Мобільні оператори, за його словами, не несуть жодної відповідальності за спам. В той же час, у них є "можливості його відслідковувати і забороняти".

"Ми з Бориславом Березою вирішили перейняти світову законодавчу практику щодо боротьби з телефонним спамом. Для цього у законопроекті є визначення щодо надсилання інформації рекламного характеру, яку абонент не просив йому надсилати. Наприклад інформація про розпродажі", - розповів нардеп.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в Facebook нещодавно розпочалась масована спам-атака. Користувачі отримували від своїх друзів незрозумілі повідомлення.

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський зробив термінову заяву: "Бачать справжні мотиви Росії"

Олег Винник подарував "Діаманти" Еліні Іващенко, про Таюне забув: "Так добре вдвох"

Віктор Павлік потішив радісною звісткою про сина: "Народився!"

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

Показати ще