Українців нарешті зможуть захистити від надокучливого спаму, який надходить на мобільні телефони. Але це станеться, якщо Верховна Рада підтримає відповідний законопроект.

Його авторами стали народні депутат від фракції "Народного фронту" Леонід Ємець та його колега Борислав Береза, передає "Укрінформ". Парламентарії пропонують на законодавчому рівні протидіяти мобільному спаму, але самого тексту їх ініціативи поки немає у публічному доступі.

Ємець пояснив, що у законопроекті враховано європейський досвід боротьби з розсилкою, який довів свою ефективність. Мобільні оператори, за його словами, не несуть жодної відповідальності за спам. В той же час, у них є "можливості його відслідковувати і забороняти".

"Ми з Бориславом Березою вирішили перейняти світову законодавчу практику щодо боротьби з телефонним спамом. Для цього у законопроекті є визначення щодо  надсилання інформації рекламного характеру, яку  абонент не просив йому надсилати. Наприклад інформація про розпродажі", - розповів нардеп.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в Facebook нещодавно розпочалась масована спам-атака. Користувачі отримували від своїх друзів незрозумілі повідомлення.

Популярні новини зараз

Львів'ян можуть зачинити вдома до березня: "Ситуація погіршується"

Під Хмельницьким потужний вибух розніс багатоповерхівку — десятки людей опинилися на вулиці

Дорофєєва перед ″Останнім танцем″ нарешті зізналась про стосунки з Позитивом: ″Була закоханість″

Популярний у жінок український блогер-мільйонник помер від ковіда, залишивши трьох дітей

Показати ще