Головне завдання Верховної Ради не тільки створювати та виносити на голосування законопроекти, а оцінювати – наскільки вони можуть бути корисними для людей. З останнім народні обранці й вищі чини влади, вочевидь, справляються не надто добре.

Відповідну заяву в ефірі одного із українських телеканалів зробив засновник партії "Основа", нардеп Сергій Тарута.

Політик нагадав, що із 4,5 тисячі законів дуже невелика частка справді відповідає потребам та інтересам українців. Ще 12 тисяч законопроектів – припадають пилом і чекають своєї черги.

"Але від цього життя людей не покращується. Це - справжнісінький спам", - вважає Тарута.

На його думку, ефективно чи не дуже працюють парламентарі, визначити досить легко, адже для цього існує кілька простих критеріїв:

Популярні новини зараз
Нові тарифи на газ в Україні: скільки він коштуватиме до квітня 2025 року Встановлення інвалідності буде проходити по новому: які документи готувати для МСЕК Можете залишитися без житла: що треба обов’язково перевірити при купівлі квартири "з рук" Більше зняти та обміняти не вийде: які обмеження встановили банки
Показати ще

"…Чи є довіра до них з боку народу. На сьогоднішній день, за результатами різних соціологічних опитувань, рівень довіри українців до парламенту становить від 1 до 3%. Це означає, що оцінку поставили "два з мінусом", і що в наступному році потрібне перезавантаження Верховної Ради", - вважає представник "Основи".

Депутат також вніс пропозицію платити політикам рівно стільки, скільки вони виконали поставлених завдань, а якщо співвідношення "ціна-якість" не відповідає тому, що вимагають – звільняти, "немов поганого менеджера".

Як повідомляв портал "Знай.ua", аналітики оцінили ефективність роботи нардепів.