У Міністерстві фінансів України придумали, як змусити громадян платити за посилки більше.

У відомстві вирішили не обмежувати мінімальну вартість посилок з-за кордону на рівні 22 євро, як це планувалося раніше, а залишити чинне обмеження в 150 євро, передає UBR.

За словами начальника управління митної політики Мінфіну Олександра Москаленка, натомість виникла пропозиція обмежити загальну вартість посилок, які одна людина може отримати протягом року без сплати мита.

Це, на думку чиновників, допоможе припинити "можливі зловживання".

Москаленко каже, що загальну вартість посилок можуть обмежити до двох тисяч євро, або буде введений ліміт на кількість посилок з-за кордону до 12 штук на рік, тобто по одній на місяць.

Популярні новини зараз

На Львівщині помер священик, парафіяни у сльозах: "Поцілований Богом"

Груди Слави Камінської ледь не вискочили з розкішної сукні: "Благородна краса"

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Показати ще

При цьому посадовець переконаний, що більшість громадян навіть не відчують ніяких проблем через запровадження нової норми.

"Для звичайної людини, яка щось купує в іноземних інтернет-магазинах, з урахуванням українських зарплат, сума в дві тисячі євро на рік – вельми пристойна", – зазначив він.

Натомість це вдарить по підприємцях, які за допомогою таких посилок поповнюють асортимент своїх магазинів. У них виростуть затрати на організацію отримання відправлень, що дозволить скоротити "сірий імпорт".

Поки що ці ініціативи перебувають на етапі обговорення, і говорити про їх швидке запровадження ще рано.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", чиновники розвіяли міфи щодо заборони ввезення в Україну товарів ряду закордонних компаній.