Верховна Рада намагається знайти компроміс та домовитися з власниками автомобілів на єврономерах.

Про це повідомила народний депутат, глава комітету ВР з питань митної та податкової політики Ніна Южаніна, - передає "Новое Время".

Йдеться про пропозицію водіям сплатити 25-30% від встановленої ставки акцизного податку.

"Точно в якому разі не можна робити таку акцію по амністії, тобто дозволити розмитнити автомобіль за безцінь. Тому я думаю, що буде справедливо, якщо до діючої шкалою ставок акцизного податку ми застосуємо певний коефіцієнт. Наприклад, вони (власники" евроблях ", - ред.) заплатять 25-30% від встановленої ставки акцизного податку. Але з урахуванням тієї шкали, яка у нас зараз є за ставкою акцизного податку в залежності від віку автомобіля ", - заявила Южаніна.

Популярні новини зараз

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Фіналістка шоу "Холостяк" показала Максиму Чмерковському, що він втратив: "Здалося Анджеліна Джолі"

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Дівчина встала на коліно перед відкинутим Огнєвіч Максом Тарапатою: "Пропозиція руки і серця"

Показати ще

Крім того, Южаніна підкреслила, що просто зняти всі обмеження, податки та митні збори на автівки з євро номерами не можна, адже вони мають економічне обґрунтування.

"Робити просто так нічого взагалі не можна в економіці. На все потрібно мати розрахунки. Ми повинні зрозуміти і отримати від Міністерства економіки висновки щодо того, яке економічне майбутнє в нашій автомобілебудівної галузі. Також ми повинні отримати від Асоціації міст, від інших міністерств, пов'язаних з розрахунками, дані про пропускну здатність наших доріг. Тобто реальна кількість автомобілів, той обсяг, який зможуть витримати наші дороги", - підсумувала депутат.

Дивіться, на які хитрощі йдкть водії заради дешевих авто

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", штрафи за незаконне ввезення автомобілів з Європи перевалили за 38 мільйонів.