Українець вписав своє ім’я в Книгу рекордів Гіннеса. Житель Дніпропетровської області зробив найбільшу в світі “мертву петлю” на мотоциклі.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомляє Politeka.
Олександр Турчанинов, каскадер з Кривого Рогу, виконуючий трюки на мотоциклі, потрапив в світову Книгу рекордів Гіннеса, встановивши рекорд – зробивши найбільшу “мертву петлю” на мотобайку в спеціальній сфері десятиметрового діаметра.
Шлях екстремала до світового рекорду не був легким. Два роки тому, виступаючи на одному литовському байк-шоу, Олександр міг побити попередній рекорд, зробивши на своєму мотоциклі величезну "мертву петлю" всередині спеціальної сфери з легких металів. Однак при цьому під час закінчення свого виступу каскадер несподівано втратив контроль над керуванням і вилетів зі сфери, зламавши ногу. При цьому його досягнення все ж було зафіксовано українським відділенням Книги рекордів. І ось, через два роки, його трюк був офіційно визнаний світовим рекордом. Варто відзначити, що раніше Ілон Маск повідомив, що капсула у вакуумному тунелі буде досягати швидкості приблизно 500 кілометрів на годину, тобто майже половини від швидкості звуку. При цьому його гальмівний шлях буде становити приблизно 1,2 км
Маск каже, що така ідея, безумовно, здається фантастичною, однак додав, що спостерігати за цим експериментом буде досить цікаво. ъ Нагадаємо, що Hyperloop – це високошвидкісний транспорт, розробку якого запропонував у 2012 році засновник компанії Ілон Маск. Згідно із задумом, капсули з пасажирами пересуваються по спеціальним вакуумним тунелях. Це дає можливість істотно підвищити швидкість руху.
На даний момент, рекорд швидкості руху капсули становить 387 кілометрів на годину і належить компанії Virgin Hyperloop One, яка є основним конкурентом SpaceX. На початку місяця ця компанія вже продемонструвала, як буде виглядати внутрішній дизайн кабіни.
Крім того нещодавно глава Міністерства інфраструктури Володимир Омелян заявив, що вже зовсім скоро в Україні почнуть тестувати нашумілий надшвидкісний вакуумний потяг Hyperloop, майданчик для цього планують побудувати вже в 2019 році."Ми для себе маємо наступну етапність. Спершу НАН України надасть нам наукове обгрунтування цього нового виду транспорту. Якщо воно буде достатнім, щоб ми могли перейти до стадії технологічної розробки і тестування, нам необхідно отримати офіційне погодження Hyperloop One, власне підприємства Ілона Маска, та інших компаній", - пояснив міністр.
За словами Омеляна, вже після цього можна буде переходити "до будівництва тестового майданчика". "У наших планах - це 2019", - зазначив глава Міністерства. Разом з тим він додав, що Hyperloop - це великий проект, що вимагає "багато зусиль, багато координації".
12-ти річний закарпатець Саша Меке штурмує книгу рекордів України та світу
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Ілон Маск показав світу свою багаторазову гордість.