На Закарпатті мешканці одного з сіл побили приїжджих грибників. Хто винен, поки неясно.

Місцеве видання опублікувало розповідь одного з постраждалих. За його словами, він і ще 12 осіб на двох машинах поїхали по гриби в Межигірський район в село Слобода.

Чоловіки розділилися на дві групи. Одна заблукала, а з другої почалися відбуватися дивні речі. З незрозумілих причин біля них вибухнула петарда, потім друга. Раптом їм перегородили дорогу возом.

"На нас з усіх боків пішли люди: старі, малі, жінки, тверезі і п'яні, з дрючками, трубами, ланцюгами і арматурою. Один чоловік позаду цієї "групи односельчан", на мою думку, був навіть зі зброєю. Загалом, мирних селян зібралося близько півсотні", - розповів потерпілий.

Їх почали бити руками, ногами, палицями і іншим арсеналом.

Популярні новини зараз

В Україні змінились мінімальна пенсія і прожитковий мінімум: скільки отримаємо на руки

Пальчевський назвав єдину людину, до якої прислухається Зеленський: ″Це гарний вплив. І це нормально″

Привітання з Днем ангела Андрія: листівки і вірші

У Чехії обстріляли університетську лікарню: є жертви

Показати ще

Найбільше постраждав грибник Євген, який сидів на задньому сидінні машини. Він зараз в реанімації. Його батько зі струсом мозку.

Друга група, яка загубилася, вже вночі зв'язалася з рятувальниками, які і допомогли їм вийти з лісу.

Потерпілий Степан все розповів пресі, щоб уникнути подібних випадку в подальшому. Він боїться, що все могло б закінчитися смертю. При цьому стверджує, що вони не перші постраждалі від жителів цього села.

 У соціальних мережах жителі села стверджують зовсім інше. За їх словами, конфлікт почали приїжджі чоловіки, які побили місцево грибника і забрали здобич. Саме з цієї причини односельці і побили гостей.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що дві пенсіонерки з підмосковного Серпухова не поділили дитячі гойдалки і побилися через них.