Українська легкоатлетка Марина Бех, показавши свій найкращий результат сезону 6.73, завоювала срібну медаль чемпіонату Європи зі стрибків у довжину. Розв'язка вийшла драматичною – українка лише в останній спробі змогла продемонструвати кращий результат, то дозволило їй піднятися з четвертого місця на друге.

Чемпіонкою Європи стала німкеня Малайка Михамбо (6,75), бронзовою призеркою – британка Кулі Проктор (6,70 м).

Для збірної України з легкої атлетики це вже сьома нагорода європейської першості (2 золоті, 3 срібні і 2 бронзові).

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", українська бегунья Наталія Прищепа завдяки перемозі на чемпіонаті Європи в бігу на 800 м стала першою в історії спортсменкою, яка змогла захистити титул чемпіонки Європи на цій дистанції.

Перерахунок пенсій з 1 травня: чого чекати стареньким Твоєї бабусі потрібно лише 90 грн: найпростіші тарифи від Київстар, lifecell та Vodafone Холод та дощі терпіти недовго: прогноз погоди на тиждень ДПС вже готова списати ваші гроші: кому готуватись до примусового стягнення

Українка до старту змагань перебувала в статусі чинної чемпіонки Європи, так як на рахунку уродженки міста Рівного була перемога на чемпіонаті Європи в Амстердамі в 2016 році.

Нагадаємо, українка Наталія Прищепа стала чемпіонкою Європи в бігу на дистанції 800 метрів.

На дистанції 800 метрів не було рівних нашій Наталі Прищепі - 2 хвилини і 0,38 секунди. Бронзова нагорода дісталася українці Ользі Ляхової - 2:00,79 с. Між українками на п'єдесталі пошани виявилася француженка Ренелль Ламота - 2:00,62 с.

Зазначимо, перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла у півфінал престижного турніру в Монреалі з призовим фондом 2,8 мільйона доларів.

В 1/4 фіналу п'ятого сіяна українка у двох сетах обіграла бельгійську тенісистку Элисе Мертенс (14) з рахунком 7:5, 6:3.

Наша співвітчизниця провально розпочала поєдинок, програючи по ходу першої партії 0:4. На початку другої партії Світоліна ледь не програла свою подачу, після чого тенісистки по черзі брали свої гейми. У восьмому геймі харків'янка зробила брейк, а потім з третього матчболу на своїй подачі виграла матч. В 1/2 фіналу турніру Світоліна зіграє з 25-річною представницею США Слоан Стівенс, яка нещодавно знялася оголеною. Зустріч відбулася 11 серпня.