З 7 вересня українська поліція розпочала всеукраїнську операцію з протидії незаконному обігу зброї.

Про це повідомив начальник кримінальної поліції В'ячеслав Аброськін, передає прес-служба відомства. Аброськін пояснив, що основні зусилля правоохоронців будуть спрямовані на те, що припинити незаконний оборот зброї в країні, а також його витік з зони АТО.

"Тільки за останню добу працівники поліції вилучили 25 одиниць вогнепальної зброї, близько двох тисяч боєприпасів і шість вибухових пристроїв. Тому, ми підсилюємо свою роботу з протидії розповсюдженню зброї, щоб убезпечити кожного українця", - сказав Аброськін.

Операція стартувала в Одесі, де по тривозі підняли особовий склад. Надалі буде посилено роботу щодо припинення незаконного обороту зброї.

Популярні новини зараз
Тарифний маневр: як платити вдвічі менше за мобільний зв'язок Метро та трамвай по 16 гривень: проїзд у транспорті може подорожчати вдвічі За порожню квартиру можна не платити: як зменшити "комуналку" Пенсіонерам нарахують підвищені пенсії: хто та які доплати отримає у квітні
Показати ще

Копи нагадали, що з початку року вони вилучили 1,4 тисячі одиниць вогнепальної зброї, 916 гранат, 21 вибуховий пристрій і понад 120 тисяч патронів.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що до Києва підлітки пропонували принести зброю за зйомки в кліпі.