Молоде покоління держслужбовців має боротися за інтереси кожного громадянина, об’єднуючи суспільство, а не розділяючи його.

Про це написав народний депутат, засновник політичної партії «ОСНОВА» Сергій Тарута на сторінці в Facebook, згадуючи свій виступ перед студентами львівської школи управління УКУ та маріупольського ПДТУ.

«Ми провели конструктивну дискусію щодо запропонованого мною з мирним планом, як спосіб вирішення конфлікту на Донбасі і шляхи для його реінтеграції. Така дискусія дала грунт для роздумів і стимулювала нове бачення ситуації тим молодим людям, від яких вже сьогодні залежить майбутнє нашої країни. Хочеться вірити, що молода кров управлінців зможе змінити застарілу і корумповану систему управління державою», – написав Сергій Тарута.

Засновник партії «ОСНОВА» також додав, що кращий спосіб припинити війну на Донбасі – це перестати воювати за територію і почати воювати за людей і людський потенціал.

Популярні новини зараз

Заміжня Оля Цибульська заговорила про курортний роман: "Вже горить"

Наталя Могилевська зухвало відповіла на закиди через вік: "Пекти онукам і сидіти в городі"

Головне за ніч: "вагітність" Ольги Сумської, навала павуків, нова пристрасть Тіни Кароль і небезпечний бензин на АЗС

Надя Дорофєєва показала, як розслабляється у ванній: "Де купити таку фігуру"

Показати ще

«За даними міжнародних рейтингів від конфлікту на Сході України втратила з початку війни 66 млрд доларів. Ми втратили, вірю тимчасово, 7% території – по площі це більше, ніж Швейцарія або Естонія, і кожен день втрачаємо наших громадян на Сході. На окупованих територіях залишилися 3,2 млн осіб, майже стільки ж переселенців. Довіра цих людей до держави Україна падає кожен день і з кожним наступним днем ​​війни шансів на те, що ці люди залишаться патріотами України – все менше. Ці цифри шокували студентів і багатьох змусили замислитися над тим, за що ми воюємо на Донбасі. І висновок стає очевидним – воювати треба за людей і людський потенціал», – резюмував Сергій Тарута.

Дивіться: інтерв'ю з Сергієм Тарутою

Як повідомляв портал "Знай.ua", криптовалюта незабаром знадобиться навіть студентам.